BZX84B11-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84B11-E3-08
JLCPCB Part #
C3734635
Package
SOT-23
Description
1 Independent 10.78V~11.22V 100nA 11V 150Ω 20Ω 300mW SOT-23 Zener Diodes ROHS