BZX584C7V5-G3-08
Extended
- Manufacturer
- Vishay Intertech
- MFR.Part #
- BZX584C7V5-G3-08
- JLCPCB Part #
- C3730063
- Package
- SOD-523
- Description
- 1 Independent 1uA@5V 200mW 30Ω 6Ω 7.5V 7V~7.9V ±5% SOD-523 Zener Diodes ROHS