BZX384C22-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX384C22-E3-18
JLCPCB Part #
C6756195
Description
200mW 22V 50nA@15.4V 55Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS