BZX384C11-G3-18
MFR.Part #
BZX384C11-G3-18
JLCPCB Part #
C3739560
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10.4V~11.6V 100nA@8V 10Ω 11V 200mW 50Ω ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS