BZX384B68-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX384B68-E3-08
JLCPCB Part #
C17553273
Description
200mW 240Ω 50nA@47.6V 68V SOD-323 Zener Diodes ROHS