BZX384B56-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX384B56-E3-18
JLCPCB Part #
C7223905
Description
1 Independent 100Ω 200mW 200Ω 50nA@39.2V 54.9V~57.1V 56V ±2% SOD-323 Zener Diodes ROHS