BZX384B15-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX384B15-E3-08
JLCPCB Part #
C6136514
Package
SOD-323
Description
15V 200mW 30Ω 50nA@10.5V SOD-323 Zener Diodes ROHS