BZW04-78-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZW04-78-E3/73
JLCPCB Part #
C3702913
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
-55℃~+175℃ 125V 1uA 3.2A 400W 78V 86.5V TVS Unidirectional DO-204AL(DO-41) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS