BZW04-5V8HE3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZW04-5V8HE3/73
JLCPCB Part #
C1666129
Package
DO-41(DO-204AL)
Description
-55℃~+175℃ 10.5V 1mA 38A@10/1000us 400W@10/1000us 5.8V 7.14V TVS Unidirectional DO-41(DO-204AL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS