BZW04-136BHE3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZW04-136BHE3/73
JLCPCB Part #
C1666655
Package
DO-41(DO-204AL)
Description
-55℃~+175℃ 1.8A@10/1000us 136V 168V 1uA 219V 400W@10/1000us Bidirectional TVS DO-41(DO-204AL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS