BZW04-102HE3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZW04-102HE3/73
JLCPCB Part #
C1666044
Package
DO-41(DO-204AL)
Description
102V 126V 165V 1uA 2.4A@10/1000us 400W@10/1000us TVS Unidirectional DO-41(DO-204AL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS