BZT55B51-GS18
MFR.Part #
BZT55B51-GS18
JLCPCB Part #
C7223848
Package
QuadroMELF(SOD-80)
Description
1 Independent 100nA@39V 125Ω 500mW 50V~52V 51V 700Ω QuadroMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS