BZT55B30-GS08
MFR.Part #
BZT55B30-GS08
JLCPCB Part #
C5566242
Description
1 Independent 100nA@22V 220Ω 29.4V~30.6V 30V 500mW 80Ω QuadroMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS