BZT55B13-GS08
MFR.Part #
BZT55B13-GS08
JLCPCB Part #
C3736929
Package
SOD-80
Description
1 Independent 100nA@10V 110Ω 12.74V~13.26V 13V 26Ω 500mW SOD-80 Zener Diodes ROHS