BZT52C43-HE3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52C43-HE3-18
JLCPCB Part #
C6474488
Package
SOD-123
Description
100nA@32V 43V 97Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS