BZT52C3V6-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52C3V6-G3-08
JLCPCB Part #
C6132957
Package
SOD-123
Description
3.6V 410mW 95Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS