BZT52C39-HE3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52C39-HE3-18
JLCPCB Part #
C5957553
Package
SOD-123
Description
100nA@29V 39V 87Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS