BZT52C30-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52C30-E3-18
JLCPCB Part #
C6756069
Package
SOD-123
Description
100nA@22.5V 30V 80Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS