BZT52C13-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52C13-E3-18
JLCPCB Part #
C5566155
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA@10V 110Ω 12.4V~13.65V 13V 25Ω 500mW ±5% SOD-123 Zener Diodes ROHS