BZT52B6V8-HE3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52B6V8-HE3-18
JLCPCB Part #
C6756040
Package
SOD-123
Description
100nA@3V 6.8V 8Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS