BZT52B3V9-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52B3V9-G3-08
JLCPCB Part #
C6474373
Package
SOD-123
Description
3.9V 410mW 90Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS