BZT52B15-HE3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52B15-HE3-18
JLCPCB Part #
C6522596
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA@11V 110Ω 14.7V~15.3V 15V 300mW 30Ω ±2% SOD-123 Zener Diodes ROHS