BZT52B12-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52B12-E3-18
JLCPCB Part #
C5605169
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA@9V 11.76V~12.24V 12V 20Ω 300mW 90Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS