BZT52B10-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52B10-G3-18
JLCPCB Part #
C5583191
Package
SOD-123
Description
100nA@7.5V 10V 15Ω 410mW SOD-123 Zener Diodes ROHS