BZT03C6V8-TAP
MFR.Part #
BZT03C6V8-TAP
JLCPCB Part #
C1667194
Description
1 Independent 1.3W 1mA@5.1V 2Ω 6.4V~7.2V 6.8V SOD-57 Zener Diodes ROHS