BZT03C27-TAP
MFR.Part #
BZT03C27-TAP
JLCPCB Part #
C1665903
Description
1 Independent 1.3W 15Ω 1uA@20V 25.1V~28.9V 27V SOD-57 Zener Diodes ROHS