BZT03C10-TAP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT03C10-TAP
JLCPCB Part #
C1667198
Package
SOD-57
Description
1 Independent 1.3W 10V 10uA@7.5V 4Ω 9.4V~10.6V SOD-57 Zener Diodes ROHS