BZM55C3V6-TR
MFR.Part #
BZM55C3V6-TR
JLCPCB Part #
C3009316
Package
SOD-80
Description
1 Independent 2uA 3.4V~3.8V 3.6V 500mW 90Ω SOD-80 Zener Diodes ROHS