BZM55C3V3-TR
MFR.Part #
BZM55C3V3-TR
JLCPCB Part #
C5342964
Package
SOD-323
Description
2uA 3.1V~3.5V 3.3V 500mW 600Ω 90Ω Independent SOD-323 Zener Diodes ROHS