BZM55B3V3-TR
MFR.Part #
BZM55B3V3-TR
JLCPCB Part #
C3736325
Package
SOD-80
Description
1 Independent 2uA@1V 3.24V~3.36V 3.3V 500mW 600Ω 90Ω SOD-80 Zener Diodes ROHS