BZG05C68-HM3-08
MFR.Part #
BZG05C68-HM3-08
JLCPCB Part #
C467521
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1 Independent 1.25W 130Ω 500nA@51V 64V~72V 68V SMA(DO-214AC) Zener Diodes ROHS