BZG05C3V9-M3-08
MFR.Part #
BZG05C3V9-M3-08
JLCPCB Part #
C6755938
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1 Independent 1.25W 10uA@1V 15Ω 3.7V~4.1V 3.9V 500Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS