BZG05C3V3-M3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZG05C3V3-M3-08
JLCPCB Part #
C467520
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1 Independent 1.25W 20Ω 3.1V~3.5V 3.3V 40uA@1V SMA(DO-214AC) Zener Diodes ROHS