BZG05C27-HM3-18
MFR.Part #
BZG05C27-HM3-18
JLCPCB Part #
C5565877
Description
1 Independent 1.25W 25.1V~28.9V 27V 30Ω 500nA@20V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS