BZG05B9V1-M3-08
MFR.Part #
BZG05B9V1-M3-08
JLCPCB Part #
C6522508
Description
1 Independent 1.25W 1uA@6.8V 200Ω 5Ω 8.92V~9.28V 9.1V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS