BZG04-75-HM3-18
MFR.Part #
BZG04-75-HM3-18
JLCPCB Part #
C6522483
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.25W 5uA@75V 91V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS