BZG04-68-M3-18
MFR.Part #
BZG04-68-M3-18
JLCPCB Part #
C5582586
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.25W 5uA@68V 82V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS