BZG04-16-HM3-18
MFR.Part #
BZG04-16-HM3-18
JLCPCB Part #
C5565788
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.25W 20V 5uA@16V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS