BZG03C56TR
MFR.Part #
BZG03C56TR
JLCPCB Part #
C145448
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1 Independent 1.25W 1uA@43V 52V~60V 56V 60Ω SMA(DO-214AC) Zener Diodes ROHS