BZG03C43-HM3-18
MFR.Part #
BZG03C43-HM3-18
JLCPCB Part #
C5583953
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.25W 1uA@33V 40V~46V 43V 45Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS