BZG03C270-HM3-08
MFR.Part #
BZG03C270-HM3-08
JLCPCB Part #
C7093210
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1 Independent 1.25W 1kΩ 1uA@200V 251V~289V 270V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS