BZG03C20-HM3-08
MFR.Part #
BZG03C20-HM3-08
JLCPCB Part #
C499600
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1 Independent 15Ω 18.8V~21.2V 1uA@15V 20V 3W SMA(DO-214AC) Zener Diodes ROHS