BZG03C200-HM3-18
MFR.Part #
BZG03C200-HM3-18
JLCPCB Part #
C3734738
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 188V~212V 1uA@150V 200V 200Ω 3W SMA(DO-214AC) Zener Diodes ROHS