BZG03C18-HM3-08
MFR.Part #
BZG03C18-HM3-08
JLCPCB Part #
C5604935
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1 Independent 1.25W 15Ω 16.8V~19.1V 18V 1uA@13V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS