BZG03B24-HM3-18
MFR.Part #
BZG03B24-HM3-18
JLCPCB Part #
C5604915
Description
1 Independent 1.25W 15Ω 1uA@18V 23.52V~24.48V 24V ±2% DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS