BZG03B100-HM3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZG03B100-HM3-18
JLCPCB Part #
C6136169
Package
DO-214AC(SMA)
Description
100V 1uA@75V 200Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS