BZD27C75P-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD27C75P-E3-08
JLCPCB Part #
C144999
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 100Ω 5uA@62V 70V~79V 75V 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS