BZD27C6V2P-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD27C6V2P-E3-08
JLCPCB Part #
C6522398
Package
SMF(DO-219AB)
Description
1 Independent 3Ω 5.8V~6.6V 5uA@2V 6.2V 800mW SMF(DO-219AB) Zener Diodes ROHS