BZD27C24P-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD27C24P-E3-08
JLCPCB Part #
C3733004
Package
DO-219AB(SMF)
Description
1 Independent 1uA@18V 22.8V~25.6V 24V 7Ω 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS