BZD27B68P-HE3-08
MFR.Part #
BZD27B68P-HE3-08
JLCPCB Part #
C7092928
Description
1 Independent 1uA@51V 66.64V~69.36V 68V 800mW 80Ω ±2% DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS